jigolo olmak istiyorum

Jigolo Olmak İstiyorum İletişim Nasıl Sağlarım

Olgun ve kadın dilinden anlayan Vedat ben jigolo olmak istiyorum ücretsiz öneri yapabileceğiniz ajans var mı ?  Bu sebeple buradayım 36 yaşında 1,75 boyundayım esmer yakışıklı kalıplı kendine güvenli erkeğim. Oldukça tecrübeli bilgili ve sizlere dilediğiniz her ortamda hizmet edebilecek kadar tecrübeye sahibim. Birlikte sınırları zorlamak ve güzel dakikalar geçirmek için bana hemen mesaj atabilirsiniz.

Sizinle sabahlara kadar seksin en zevkli anlarını yaşayabiliriz. Tahmin etmediğiniz kadar çılgın yapım ve bitmeyen gücüm ile sizlere hizmet vermekteyim. Her fert belirli bir yaşa geldikten sonra kendi hayatını kendisi tertip etmekte ve hayatını bir şekilde idame ettirmektedir. Ücret ödemeden jigolo olmak istiyorum nasıl kayıt yaparım diye düşünmeyin araştırmaya başlayın. Fark mesleklerde fark hobilerde hayatın bize ne getireceğini bilmeden yaşamaktayız. Gözü kara olmak deyimi yerinde bakırköy escort olacaktır. Çoğumuz vakti geldiğinde evleneceğiz önemli olan o zamana kadar hayatı yaşamak.

Aslında şunu da belirtmek istiyorum. Uzun boylu veya atletik yapı sevimli bir yüz çok önemli değildir. Bir bakıma lüzumlu olsa da akıl ve tecrübe zeki bir jigolo fizyolojik görünüşü ne olursa olsun aç gözlülükten ve kalitesizlik den uzak durmasıdır. Hanımlar jigolonun hayat felsefesini anlamamalı ruhunun derinliklerine girmelidirler.
Sizi beğenen bayanlara pozitif bakmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir