konya jigolo

Konya Jigolo Arayan Bayan Numaraları

Herkes merhaba ben uzun süredir cesaretimi toplamaya çalışıyordum sonunda Konya’da jigolo arayan bayanlarla tanışmak için siteye kayıt oldum. Yaşım 35, 1.88 boyunda esmer yakışıklı üniversite mezunu deneyimli bir erkeğim. Cinsel performansım diğer erkeklerinin üzerinde olduğu için kendimi bu mesleğe çok uygun gördüm. Mütevazi olamayacağım şimdiye kadar yanımdan memnuniyetsiz ayrılan bir bayan olmadı.

Her beraber olduğum bayan beni tekrar istedi, sizleri de memnun etmek için buradayım. Abartılı geliyorsam sizden tek ricam sizden bana buradan ulaşmanız ve kendinizi bana mesaj bırakmanız gerekiyor. Konya jigolo arayan bayan arkadaşlar beni tercih etmeliler, çünkü onların istedikleri tüm özelliklere sahibim. Sadece kaslı ve atletik bir vücuda sahip değilim.

Normal Türk erkeği vücudundan vazgeçemeyen bayanları mutlu etmeyi çok istiyorum. Konya’da bir otomobil galerisinde satış elemanı olarak çalışıyorum maaşım ve aldığım prim bana yetiyor. Kendime ait ufak stüdyo bir daire ve güzel bir arabam var. Partner isteyen bayan arkadaşlarımı isterlerse kendi evimde, romantik bir yemeğe davet edebilir ve birebir tanışma fırsatı yakalarım.

Konya Jigolo Başvuru Formunu Doldur Tanışalım

Sigara ve alkol kullanıyorum eğer bu konuda rahatsız olacaksanız ona göre davranmak isterim. Yapacağım işin kusursuz ve her iki tarafı da mutlu etmesi adına yaparım. Para, kazancı ikinci planda kalır benim için Konya jigolo kayıt siteleri benim ilk tercihim olduğunu söylemek istiyorum.

Bayanlar için hizmetinizdeyim her zaman bana ulaşabilirsiniz. Gerek eşi vefat etmiş, gerek kocası şehir dışına gitmiş ve uzun süre dönmeyecek, gerekse kocasından sıkılmış bayanların yaptığı ilk iş ajansa başvurmak oluyor. İşte ben bayanların istediği her tipte, davranışta erkek üyelere gerek kalmadan sadece benimle yetinmeleri için buradayım. Kendime her alanda güveniyorum özellikle cinsellikte yatağıma girip memnun kalmayan hiç bir üye olmamıştır şimdiye kadar.

Ben bu mesleğe ilk başladığım zaman Konya’da jigolo olmak istiyorum diye ilanlar vermiştim. Yalnız sonuç çok fazla iç açıcı olmamıştı bende bu noktada güvenilir hizmet alabileceğim bir ajansla anlaşıp üye oldum. Şimdi sıra sizde beni daha fazla bekletmeyin mesajlarınızı gönderin ve sizinle unutulmaz bir gece yaşayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir