Parasız Jigololuk Sitesi

Jigolo Resimleri7

Parasız Jigololuk Sitesi

Parasız partner sitesi jigolo sitemiz adam bulmakta türkiyenin önde gelen sitelerindendir , bundan direk partneriniz doğrusu benim ile temasa geçebilirsiniz.bizim sitemiz hiçbir üyelik talep etmemektedir.ister arayarak ister yazışma formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.diğeri sitelerin aksine direk muhatta bulabilirsiniz.

partner derken pembe panterden bahsetmiyorum bazılarını bunu yanlış anlamakta ve devamlı bizi suçlamaktalar.suçlama eğer mantık ilkeleri içinde gerçekleşiyırsa kurum olarak kabulümüzdür fakat kimi vakit eleştririler ok yayının geçer ve fazlaca acımasız olmaktadır bundan şikayetimiz var bildirmek isteriz sizlerde amaçlarınız değişik ise lütfen bir dakika bile durmadan siteyi terk ediniz.

bunu söylüyorum bu sebeple herkez aynı değil maalesef bazıları iyi niyetimizi istismar edip bizi karalamayı ve kötülemeye çalışmakta niçin efendim bu şekilde düşünüyorsunuz dediğimizde ise aldığımız cevap sanane yarraaaam tarzında olduğundan bazı kesimlerden nefret eder olduk.

One thought on “Parasız Jigololuk Sitesi

  1. Avatar Of Mehmet

    Meraba ben Mehmet Gaziantepten jigoloyum karşımdaki bayanı zevkin doruklarına çıkarmaya hazırım hijyene önem veren bir beyim yatakta zevkin doruklarına çıkmak istiyorsan ara görüşelim canım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir